Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Školení Vzdělaný zastupitel, 28. 6. 2012 Kostelec u Holešova

Školení Vzdělaný zastupitel, 28. 6. 2012 Kostelec u HolešovaVe čtvrtek 28. 6. 2012 od 13 hodin se bude v zasedací místnosti obecního úřadu v Kostelci u Holešova konat vzdělávací seminář určený především zastupitelům obcí.

V jeho prvním bloku se účastníci seznámí se systémem veřejné správy v ČR, úkoly, které v rámci své funkce plní a komunikací. Druhý blok je zaměřen na konkrétní témata – povinnosti obce při nakládání s majetkem, samostatná a přenesená působnost obce a další. S lektorkou bude možné konzultovat konkrétní případy problematiky obcí - jak na témata uvedená v pozvánce, tak i na jiné aktuální otázky.

Seminář je uspořádaný v rámci projektu DSO mikroregionu Moštěnka "Chceme se vzdělávat" a Mikroregionu Holešovsko "Prohlubujeme znalosti, podporujeme tvořivost" podaného do programu PORV 2012 MMR ČR, ve spolupráci se SMO - Vzdělaný zastupitel.

V rámci projektů budou postupně tento rok následovat ještě další tři vzdělávací semináře zaměřené na veřejné zakázky, veřejná prostranství a zeleň a stavební zákon.

Pozvanka_Vzdelany_zastupitel_PM.pdf

Navratka_Vzdelany_zastupitel_PM.docx