Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Archiv > Mikroregionální slavnosti > III. Setkání obcí mikroregionu Moštěnka

IIII. Setkání obcí mikroregionu Moštěnka

Rok 2006 - obec Domaželice


520 účastníků se na III. setkání obcí mikroregionu Moštěnka utkalo v soutěži družstev obcí, v soutěži hasičského cvičení a v malé kopané.

Soutěž družstev

Obce své borce nasadili v 15 družstvech, kde na prvním místě zazářila Křtomil, na druhém obec Věžky a na třetím obec Líšná.

Putovní pohár mikroregionu Moštěnka

Po 6ti zastaveních byla soutěž vyhodnoce v neděli odpoledne. Soutěž skončila výhrou pro SDH Radkova Lhota v kategorii muži a taktéž v kategorii ženy zvítězil SDH Radkova Lhota. Druhé místo v kategorii ženy obsadil SDH Bochoř a třetí místo SDH Dřevohostice. Kategorie mužů skončila druhým místem pro SDH Dřevohostice a třetím místem pro 2.družstvo SDH Radkova Lhota.

Turnaj v malé kopané

Turnaje v malé kopané se zúčastnilo 17 obcí. Na prvním místě skončilo mužstvo Dřevohostic, na druhém místě mužstvo Vlkoše a na třetím místě mužstvo z Turovic.

Jedinou hodnotnou cenu v tombole (televizi), o kterou se losovalo krátce před půlnocí mezi účastníky setkání, vyhrál Sbor dobrovolných hasičů z Líšné. Tuto cenu výherci věnovali mateřstké školce v obci Líšná.

Na akci se přijela podívat senátorka Jitka Seitlová, starosta Přerova Jindřich Valouch a zástupce Olomouckého kraje Pavel Horák.

Tato akce byla finančně podpořena z dotace z Olomouckého kraje.

Věřmě, že příští již IV. setkání zazáří stejně jako půlnoční ohňostroj, který byl viděn až v nejvzdálenějších obcích mikroregionu Moštěnka.