Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Školení Aktuální změny a nové postupy v oblasti zadávání veřejných zakázek

Školení Aktuální změny a nové postupy v oblasti zadávání veřejných zakázekVe čtvrtek 13. 9. 2012 od 9:00 hodin se bude v konferenční místnosti na zámku v Dřevohosticích konat vzdělávací seminář určený především zastupitelům obcí na téma "Aktuální změny a nové postupy v oblasti zadávání veřejných zakázek".

Jeho účastníci se seznámí s novelou zákona o veřejných zakázkách č. 55/2012, s novými povinnostmi zadavatele podle této novely, s nástroji pro efektivní zadávání veřejných zakázek v praxi včetně příkladů a ukázek a na závěr proběhne diskuze k danému tématu.

Více informací najdete v přiložené pozvánce.

Seminář je uspořádaný v rámci projektu DSO mikroregionu Moštěnka "Chceme se vzdělávat" a Mikroregionu Holešovsko "Prohlubujeme znalosti, podporujeme tvořivost" podaného do programu PORV 2012 MMR ČR, ve spolupráci s MAS - Partnerství Moštěnka a Mikroregionem Žídelná.

V rámci projektů budou tento rok následovat ještě další dva vzdělávací semináře zaměřené na veřejná prostranství a zeleň a stavební zákon. První ze seminářů, Vzdělaný zastupitel, se konal v červnu t.r.

Pozvánka seminář Veřejné zakázky

Návratka seminář Veřejné zakázky