Drobečková navigace

Úvod > Projekty > Partnerství v projektech čerpajících podporu z ESF > Firemní gender v Olomouckém kraji v praxi

TENTO PROJEKT JE FINANCOVÁN Z PROSTŘEDKŮ ESF PROSTŘEDNICTVÍM OPERAČNÍHO PROGRAMU LIDSKÉ ZDROJE A ZAMĚSTNANOST A STÁTNÍHO ROZPOČTU ČR.

Firemní gender v Olomouckém kraji v praxi

Dobrovolný svazek obcí mikroregionu Moštěnka je partnerem v projektu „Firemní gender v Olomouckém kraji v praxi“ “ reg. č. CZ.1.04/3.4.04/88.00081, jehož hlavním cílem je podpora a motivace zaměstnavatelů v Olomouckém kraji v uplatňování rovných příležitostí mužů a žen včetně slaďování pracovního a rodinného života. Součástí projektu jsou firemní genderové audity realizované v deseti firmách olomouckého a přerovského okresu stejně jako vzdělávací semináře a workshopy určené vrcholnému managementu firem.  Očekávaným výstupem projektu bude nejen zvýšení motivace i angažovanosti zaměstnanců, ale také vytvoření podpory firem v prosazování vyšší produktivity, a tím i následné konkurenceschopnosti. Jedná se v podstatě o dvě základní rovnice: „investice do zaměstnanců = investice do úspěchu firmy“ a „výkon = produktivita = ziskovost = konkurenceschopnost“.

Doba realizace projektu: 1. listopad 2012 až 31. říjen 2014

Částka: 3 287 586,20 Kč

Realizátor projektu: Počítačová služba s.r.o.

Partneři projektu: 

  • Dobrovolný svazek obcí mikroregionu Moštěnka
  • Okresní hospodářská komora Olomouc

http://www.poc-sluzba.cz/rubriky/projekty/aktualni/firemni-gender/

 

Firemní gender v Olomouckém kraji v praxi - II. etapa

Olomoucká firma Počítačová služba v úterý 14. ledna odstartovala druhou etapu projektu „Firemní gender v Olomouckém kraji v praxi“. Projekt se snaží pomáhat zaměstnancům sladit rodinný a pracovní život ve firmách v regionu. 

Více zde: Firemni_gender_OK_II_etapa

 

Firemni gender v Olomouckém kraji v praxi - závěr projektu

Více zde: Firemni_gender_zaver

mikroregion moštěnka