Drobečková navigace

Úvod > Projekty > Partnerství v projektech čerpajících podporu z ESF > Podnikatelský miniinkubátor

TENTO PROJEKT JE FINANCOVÁN Z PROSTŘEDKŮ ESF PROSTŘEDNICTVÍM OPERAČNÍHO PROGRAMU LIDSKÉ ZDROJE A ZAMĚSTNANOST A STÁTNÍHO ROZPOČTU ČR.

Podnikatelský miniinkubátor

Dobrovolný svazek obcí mikroregionu Moštěnka je partnerem v projektu „Podnikatelský miniinkubátor“, reg. č. CZ.1.04/3.4.04/88.00372, jehož hlavním cílem je pomoci při vytváření podmínek pro slaďování rodinného a profesního života žen ve Zlínském a Olomouckém kraji, které mají zájem zahájit podnikatelskou činnost.

Cílovou skupinu bude tvořit celkem 48 osob, které mají zájem zahájit vlastní podnikatelskou činnost. V každém kraji bude cílová skupina rozdělena do dvou skupin po 12 osobách, které projdou jednotlivými aktivitami projektu. Aktivity budou zaměřeny na zvýšení odborných znalostí z oblasti účetnictví, práva a marketingu potřebných do začátků podnikání, dále na vypracování vlastního podnikatelského záměru a jeho obhajobu před odbornou komisí. Vždy 4 nejlépe hodnocené podnikatelské záměry v každé skupině a každém kraji budou mít šanci být realizovány v praxi, kdy účastnice projektu budou moci začít podnikání s 6-ti měsíční podporou ve formě kanceláře, vybavení a kancelářského servisu včetně hlídání dětí v dětském koutku zdarma. Součástí projektu je podpora účastnic ve formě individuálního odborného poradenství a poradenská činnost mentora po celou dobu účasti v projektu a v začátcích podnikání.

Doba realizace projektu: 1. listopad 2012 až 31. říjen 2014

Částka: 6 592 258,55 Kč

Realizátor projektu: Počítačová služba s.r.o.

Partneři projektu: 

  • Okresní hospodářská komora Olomouc
  • Dobrovolný svazek obcí mikroregionu Moštěnka
  • DUHA Klub Rodinka

 

Web projektu Podnikatelský miniinkubátor se otevře po prokliknutí loga:

Tisková zpráva: V Olomouci se zrodil nový podnikatelský miniinkubátor

 

Podnikatelský miniinkubátor - závěr projektu

Více zde: Podnikatelský_miniinkubátor_závěr

 

 

mikroregion moštěnka