Drobečková navigace

Úvod > Projekty > Projekty s polským partnerem Gminou Rudniki > Hospodářská akvizice

Projekt Hospodářká akvizice Gminy Rudniki a Mikroregionu Moštěnka je spolufinancovaný z prostředků Evropského Fondu Regionálního Rozvoje a z prostředků státního rozpočtu.

PŘEKRAČUJEME HRANICE

Hospodářská akvizice

Gminy Rudniki a Mikroregionu Moštěnka

Horní Moštěnice

Ve dnech 6.-7. listopadu 2008 byla na území mikroregionu Moštěnka v kulturním domě v Horní Moštěnici realizována první etapa projektu „Investuj s námi - Inwestuj z nami!“. Na organizované česko-polské konferenci proběhla výměna zkušeností a názorů na téma aktuální ekonomické situace. Následně majitelé českých podniků (obor metalurgie, nábytkářství, potravinářství a tiskařství) prezentovali vlastní podniky, tj. historii vzniku, používané technologie, vyráběné produkty.

Hospodářská akvizice

Gminy Rudniki a Mikroregionu Moštěnka

Rudniki

V sobotu 21. března 2009 proběhla v kulturním domě v Rudníkách Slavnost podnikání a předání cen ZŁOTA RAMA. V kategorii DONATOR cenu ZŁOTA RAMA obdržel Podnik výroby, služeb a obchodu Adama Sasa z Żytniowa (Polsko). Cenu v kategorii PROMOCJA - firma DSD - Dostál, a. s. z Dřevohostic a Podnik obchodu a služeb RUDMAR Wandy a Mariana Łęgosz z Rudnik (Polsko). Letošní setkání bylo rovněž shrnutím projektu „Investuj s námi - Inwestuj z nami!".

mikroregion moštěnka