Drobečková navigace

Úvodní stránka > Archiv > Putovní pohár 2006

Putovní pohár 2006

V neděli 23.7. 2006  pokračovaly v Domaželicích oslavy Setkání mikroregionu Moštěnka poslední soutěží seriálu O putovní pohár mikroregionu Moštěnka v požárním útoku. Ze sedmi pořádaných soutěží byla účast na závěrečném kole největší. Nastoupilo zde 13 družstev mužů a 7 družstev žen.
V parném počasí proběhla soutěž podle pravidel požárního sportu a dodatku PpmM.
Při vyhodnocení samotné soutěže, kde předával ceny starosta obce Domaželice pan Suchánek,  se v mužské kategorii umístilo na prvním místě družstvo SDH Dřevohostice, na druhém místě SDH Radkova Lhota a na třetím místě SDH Dřevohostice II. V kategorii ženy se na prvním místě umístilo družstvo SDH Dřevohostice, na druhem místě SDH Radkova Lhota, na třetím místě SDH Bochoř.
Závěrečného vyhodnocení Putovního poháru mikroregionu Moštěnka se ujal předseda mikroregionu pan Vrána, manažerka mikroregionu slečna Zlámalová a zástupce rady soutěže pan Mrtvý. Předali vítězům celkem 17 pohárů, včetně putovních trofejí, které pro soutěž vedení Mikroregionu Moštěnka zakoupilo. Putovní pohár a pohár za první místo obdrželi muži SDH Radkova Lhota, druhé místo obsadili muži SDH Dřevohostice I. a třetí místo SDH Radkova Lhota II. V kategorii ženy obdržely putovní pohár a pohár za první místo SDH Radkova Lhota , druhé skončilo družstvo SDH Bochoř a třetí skončily ženy z Dřevohostic.
Poblahopřát je třeba i družstvům, která skončila na dalších místech a své obce reprezentovala na všech uspořádaných soutěžích. K těm patří zejména SDH Čechy, SDH Horní Moštěnice, SDH Bochoř, SDH Domaželice, SDH Radkovy, SDH Vlkoš, SDH Říkovice, SDH Líšná.
Po vyhodnocení soutěže se zástupci soutěžních sborů dohodli na uspořádání 1.ročníku soutěže Putovní pohár mikroregionu Moštěnka v příštím roce.
Závěrem lze dodat, že v průběhu soutěže vznikla dvě nová družstva a to v kategorii ženy SDH Vlkoš a SDH Beňov. Doufejme, že se s nimi často v příštím roce střetneme na soutěžním poli.

Za radu PpmM Pavel Mrtvý

mikroregion moštěnka